logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Mr. Stein Goes Online / Un profil pour deux online
Pierre, 75-letni wdowiec, odkrywa internetowe serwisy randkowe. Wykorzystując zdjęcie profilowe Alexa, chłopaka swojej córki, Pierre spotyka Florę...
Ślepy punkt / Blind Spot / Dode Hoek online
Belgia. Bezkompromisowy policjant Jan Verbeek (Peter Van den Begin) zajmuje się walką z narkotykami w Antwerpii. Mimo kontrowersyjnych poglądów cieszy się wielkim uznaniem społecznym. Pewnego dnia decyduje się jednak na radykalną zmianę. Postanawia odejść z policji i wstąpić do ultraprawicowej partii. Ostatniego dnia pracy Jan zajmuje się sprawą w Charleroi. Śledztwo wymyka się spod kontroli. Okazuje się, że może ono pogrzebać jego przyszłość i szansę na polityczną karierę.
The Belko Experiment online
Dla grupy osiemdziesięciu trzech amerykańskich ekspatriantów miejsce pracy w São Paulo staje się pułapką. Głos emitowany z systemu audio zmusza ich do podejmowania krańcowych decyzji.
Jak Witia Czesnok wiózł Liochę Sztyra do domu opieki / Kak Vitka Chesnok vez Lecha Shtyrya v dom invalidov online
Kino drogi w rosyjskim wydaniu. 27-letni Witka, którego dzieciństwo upłynęło w domu dziecka, marzy o ucieczce od „utrudniających mu życie” żony i syna. Nieznający rodzicielskiej miłości, niezdolny do okazywania ciepłych ludzkich uczuć, spotyka po latach ojca - kiedyś kryminalistę, a obecnie po prostu podstarzałego kalekę. Witka postanawia odwieźć ojca do domu opieki dla niepełnosprawnych, nie spodziewając się, jakie przygody i niebezpieczeństwa czyhają na nich po drodze.
Sanam Re online
Film rozpoczyna się pod koniec 1980 roku, kiedy to grupa przyjaciół świętuje ich pożegnalną imprezę. Obiecują sobie nawzajem, aby pozostać w kontakcie. Wśród nich są Hanumantha Rao, który ma syna o imieniu Prabha i Vishwanath, który ma córkę Nandini. Aby osiągnąć swoje cele zawodowe, Vishwanath i jego córki podróż do Szwajcarii, a Hanumantha Rao staje prawnika karną i osiada w Indiach. Zatem Prabha i Nandini się rozdzielone w dzieciństwie. Wiele lat później, ci starzy przyjaciele umówią na spotkanie, gdzie okazuje się się Prabha jest chętny, aby zobaczyć...
Pomniejszenie / Downsizing online
Mężczyzna uświadamia sobie, że miałby lepsze życie, gdyby się skurczył.
Lies We Tell online
Szofer zostaje wciągnięty w problemy kochanki swojego niedawno zmarłego pracodawcy.
Maigret w kabarecie / Maigret in Montmartre online
Maigret dowiaduje się od tancerki nocnej Arlette o planowanym zabójstwie hrabiny. Wkrótce dziewczyna zostaje uduszona. Jednocześnie znalezione zostaje ciało pewnej stroniącej od ludzi hrabiny. Maigret rusza tropem Oscara - mężczyzny, którego imię wymawiała Arlette we śnie. Wkrótce odkrywa, że obie kobiety niegdyś mieszkały w Grand Hotelu, gdzie pracował Oscar. Wówczas, w tajemniczych okolicznościach zginął mąż hrabiny.
Spadek / Inheritance online
W tropikalnym upale budzą się demony przeszłości. Mara (w tej roli wyrazista współreżyserka filmu Jessica Kaye) przyjeżdża ze swoim nowym partnerem do Belize – kraju, w którym spędziła dzieciństwo. Pretekstem do powrotu są 70. urodziny jej dawno niewidzianego ojca. Wakacyjna atmosfera szybko jednak pryska, gdy para otrzymuje smutną wiadomość – ojciec nagle umarł. Kobieta traci grunt pod nogami, odżywają wspomnienia, przed którymi będzie się bronić seksem i używkami. Sytuację zaognia też przybycie brata Mary, równie jak ona neurotycznego. Z tej prostej historii o...
Z nurtem życia / Z nurtem życia: Flow of Life online
Dokument jest podróżą ukazującą już nieistniejące magiczne zakątki rzeki Skawy na tle nowo budowanego zbiornika wodnego w Świnnej Porębie.
Cała prawda o diable tasmańskim: Poznaj Diabły / Secret Life of the Tasmanian Devil: Meet the Devils online
Wciągająca mini-seria dokumentalna opowiadająca niepozornym torbaczu, jakim jest diabeł tasmański. Zwierzę to kryje w sobie wiele tajemnic. Twórcy dokumentu starają się je odkryć i poznać jego zagadkowe zwyczaje. Widzowie będą mieli okazję dowiedzieć się kim tak naprawdę jest ten zmitologizowany przez kreskówki Warnerów okaz.
Inside online
Sarah będąc w ciąży ulega wypadkowi samochodowemu, w którym ginie jej partner, Matthew. Kilka miesięcy później dziewczyna wciąż zmaga się z niedawną stratą i skupia swą uwagę na mającym się narodzić dziecku. W noc przed planowym porodem do drzwi jej domu puka tajemnicza kobieta, która zdaje się znać Sarah. Niedługo potem rozpoczyna się krwawy koszmar...
Zakochany Vincent / Cry Now online
Uliczny malarz zakochuje się w tatuażystce. Była dziewczyna mężczyzny próbuje skomplikować nowy związek artysty.
Victor Crowley online
Dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszego filmu, Victor Crowley zostaje omyłkowo wskrzeszony i znów zabija.
Ślady wojny: I wojna światowa 1914-1918  / Hidden Traces: World War I online
11 listopada 1918 roku zakończyła się jak dotąd najbardziej krwawa wojna w dziejach świata. Nigdy wcześniej ludzkość nie była świadkiem konfliktu na tak ogromną skalę.
Scramble online
Dziewczyna zostaje porwana przez gang zajmujący się nielegalna prostytucja, Frank i jego kumpel Simon pożyczają pieniądze na okup i muszą przejść serię zadań, aby uratować dziewczynę.
Rip Tide online
Nastoletnia modelka Cora jest córką szefa dużej agencji modelek, zawsze ciężko pracowała, aby sprostać oczekiwaniom swojej matki.
The Bachelors online
Po śmierci żony ojciec wraz z nastoletnim synem przemierzają cały kraj, aby znaleźć pracę nauczyciela w prywatnej szkole. Ich życie zaczyna się przekształcać dzięki dwóm wyjątkowym kobietom, które pomagają im ponownie poczuć miłość.
The Girl Who Invented Kissing online
Głównymi bohaterami filmu będą bracia, których życie odwraca się do góry nogami, gdy w deszczowy dzień do baru, w którym przesiadają, wejdzie młoda, zabłąkana wędrowniczka.
Bad Match online
Życie nastolatka wymyka się spod kontroli, gdy spotyka kobietę poznana online.
|<<2345678>>>>|
© 2018 PLAYER-ONLINE.pl - Najnowsze Filmy online oraz Seriale. Zalukaj, CDA / Online: