logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Prawo dżungli / La Loi de la jungle online
Ministerstwo Norm wysyła stażystę, Marca Châtaigne'a, do Gujany Francuskiej w celu zastosowania norm europejskich na budowie GUYANEIGE. Po wielu tarapatach, do pomocy dostaje współpracownika. Okazuje się nim być piękna dziewczyna, w dodatku z charakterem.
Tajny składnik / Secret Ingredient online
Nie mając środków na leczenie ojca, jego syn kradnie gangsterom marihuanę, która ma częściowo pomóc choremu.
Mustang Island online
Dziewczyna zrywa z Billem w sylwestra, a on jedzie za nią do opustoszałego nadmorskiego kurortu. Po drodze jednak sytuacja się komplikuje.
Korpo / Corporate online
Emilie Tesson-Hansen (Céline Sallette) jest ambitną szefową działu HR w dużym koncernie spożywczym. Praca wypełnia całe jej życie. Kobieta jest doskonałym korporacyjnym „żołnierzem”. Nie ma problemu z wdrażaniem bezwzględnych zasad i procedur, które pomagają firmie osiągać dobre wyniki finansowe. Pewnego dnia jednak dochodzi do tragedii. Zdesperowany współpracownik popełnia samobójstwo na jej oczach. Straumatyzowana Emilie musi przewartościować swoje życie i zastanowić się, co jest naprawdę ważne. Wstrząsający dramat z elementami thrillera, obnażający...
Heartthrob online
Inteligentny i nieśmiały chłopiec nawiązuje zaskakujący romans z popularną dziewczyną. Wkrótce ich związek zaczyna podążać w mrocznym kierunku.
Zakazany Paryż. Podziemia stolicy / Forbidden Paris, The Megastructures Of The Shadows online
Skarby architektoniczne Paryża są doskonale znane. Jednak miasto to wciąż skrywa w sobie wiele tajemnic. Okazuje się, że pod chodnikami tejże stolicy mieszczą się zachwycające struktury - tajemnicze i niebezpieczne podziemia. Twórcy dokumentu starają się dowiedzieć co w sobie kryją.
Green White Green online
Trzech młodych Nigeryjczyków, z których każdy reprezentuje inną grupę etniczną, odkrywa różne drogi, jakimi można w życiu podążyć.
Konsultantka / Operator online
Młody programista Joe Larsen (Martin Starr) próbuje stworzyć nowy system operacyjny dla firmy oferującej ubezpieczenia zdrowotne. Niestety jego klienci nie wydają się zadowoleni – Alexis brakuje ciepła. Dopiero gdy Joe postanawia wykorzystać kojący głos własnej żony – aspirującej aktorki Emily, która nie do końca wierzy we własne siły – udaje mu się odnieść spektakularny sukces. Fascynacja programem zaczyna jednak zagrażać jego małżeństwu.
Half Girlfriend online
Madhav zakochuje się w dziewczynie z Delhi imieniem Riya. Po próbie przekonania jej, by była jego dziewczyną, Riya zgadza się być jego "dziewczyną na pół etatu".
Lena Lorenz - Pomimo wątpliwości / Gegen alle Zweifel online
Gdy ciężarna Annette krótko przed porodem poznaje Lenę, obdarza ją od razu ogromnym zaufaniem i chce, by to właśnie Lena pomogła jej dziecku przyjść na świat. Decyzja ta jest dla Leny zaskoczeniem, ponieważ Annette jest niewidoma. Jutta, matka Annette, jest bardzo niezadowolona z decyzji córki, ale to nie wszystko. Nie podoba się jej dążenie Annette do uzyskania pełnej samodzielności. Początkowo Annette razem ze swoim chłopakiem Gregorem miała zamieszkać u swoich rodziców, nagle jednak chce "iść na swoje" i być niezależna.
Spotkanie na szczycie / La cordillera online
W Chile, w otoczeniu pięknych, ośnieżonych Andów odbywa się ważny szczyt prezydentów Ameryki Łacińskiej. Jego oficjalnym tematem jest nowy, gospodarczy pakt dotyczący całego regionu. Ale dużo ciekawsze rzeczy dzieją się za kulisami, w zaciszu korytarzy i na zapleczach hotelowych pomieszczeń, gdzie czuć niepewność i zagrożenie. Nowy prezydent Argentyny stanie przed nie lada wyzwaniami, które na zawsze mogą zmienić jego polityczną przyszłość. Czy weźmie udział w politycznym buncie przeciwko niekoronowanemu królowi regionu, brazylijskiemu przywódcy? I czy ulegnie...
House of Demons online
Czterej przyjaciele spotykają się ponownie i spędzają noc w wiejskim domu, który niegdyś był domem kultu Mansona. W nocy dzieją się tam dziwne rzeczy...
The Competition online
Młoda kobieta wieży w teorie na temat długotrwałych związków i każdy kończy po 6 miesiącach, aby uniknąć ciężkiego zerwania. Pewnego dnia poznaje mężczyznę, który chce zaprzeczyć jej teorii...
Zoo - za i przeciw / Should we close our ZOOS online
Kulisy funkcjonowania współczesnego zoo. Liz Bonnin, doktorantka Zoological Society of London, odwiedza liczne zoo w Europie i USA, ocenia różne style prowadzenia zoo w XXI wieku i przeprowadza wywiady z ich dyrektorami oraz opiekunami dzikich zwierząt. Wspólnie zastanowią się, czy wobec szerokiej wiedzy o zachowaniu zwierząt i licznych filmów przyrodniczych, ukazujących życie dzikich gatunków w ich środowisku naturalnym, nadal potrzebne są ogrody zoologiczne i czy konieczne jest zamykanie dzikich zwierząt w klatkach. Zostaną przypomniane głośne afery jak np. skandal w...
In the Cloud online
Film opowiada o firmie technologicznej, która tworzy oprogramowanie zdolne do wczytywania świadomości i wspomnień danej osoby do wirtualnej przestrzeni.
Knights of the Damned online
Król wysłał swoich najlepszych rycerzy, aby pokonali smoka atakującego jego zamek. Podczas wyprawy spotyka ich wiele przygód...
Relentless online
Amerykanka szuka swojej córki, która została porwana przez handlarzy ludźmi w Ameryce Środkowej.
Nowe życie Mai / Apropos Glück online
Maja dowiaduje się o romansie męża. Wyrzuca go z domu. Postanawia wykorzystać wolność i rzuca się w wir życia towarzyskiego. Tymczasem bliscy pary zaczynają analizować własne życie uczuciowe.
Dość! / Enough! online
Sander (Tonko Bossen) zna Chrisa (Joes Brauers) i Maartena (Timo Wils) od lat. Pewnego dnia przyjaciele przenoszą się do nowej szkoły i wszystko zaczyna się zmieniać. Nastolatkowie zaczynają kolegować się z Emielem (Tobias Kersloot), którego nie umie zaakceptować Sander. Co więcej, chłopak nie radzi sobie z dziewczynami. Podkochuje się w koleżance z klasy - Indrze (Bente Fokkens). Pewnego dnia dochodzi do tragedii, a Sander musi zrobić wszystko, żeby udowodnić swą niewinność.
Max Steel online
Max McGareth jest z pozoru normalnym 16-latkiem. Gdy wraz z matką przeprowadza się do miasta Copper Canyo, odkrywa, że jego ciało wytwarza bardzo silną energię, nad którą nie jest w stanie zapanować.
<1234567>>>>|
© 2018 PLAYER-ONLINE.pl - Najnowsze Filmy online oraz Seriale. Zalukaj, CDA / Online: