logowanie|rejestracja

Kategorie filmów:
Keep Watching online
Członkowie rodziny zostają uwięzieni we własnym domu i zmuszeni do gry, w której stawką są ich życia.
Cassidy Red online
Film podąża za upartą córką prostytutki, która wraca do rodzinnego miasta...
Painted Woman online
Wykorzystana prostytutka, Julie Richards, poślubia potężnego mężczyznę, by zyskać bezpieczeństwo, ale staje się jego trofeum.
Cut Shoot Kill online
Bohaterką filmu jest Serena - młoda i ambitna aktorka - która wraz z ekipą filmową wybiera się na odludzie w celu nagrania materiału do nowego horroru. Fikcja przeradza się jednak w rzeczywistość, gdy kolejni ludzie zaczynają znikać w tajemnicznych okolicznościach.
Potworna rodzinka / Happy Family online
Fay Sielska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne. Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością.
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian / The Chronicles of Narnia: Prince Caspian online
Tytułowy Książę Kaspian wzywa rodzeństwo Pevensie z powrotem do magicznego świata Narnii, gdzie minęło już 1000 lat od ich zniknięcia. Dzieci ponownie zostają zwerbowane do wojska u boku kolorowych postaci z Narnii do walki ze złem, które przeszkadza księciu w prawym rządzeniu Narnią. W Narnii nadchodzą złe czasy, książę Kaspian przygotowywał się do objęcia tronu, lecz ciąża ciotki krzyżuje jego plany i wszystko obraca się o 180 stopni.
Nasz najlepszy rok / Back to Burgundy / Ce qui nous lie online
Juliette musi pogodzić skłóconych braci, aby uratować rodzinną winnicę i przywrócić jej dawną świetność.
Found Footage 3D online
Akcja filmu rozgrywa się w nawiedzonym, oddalonym od cywilizacji domku.
Kształt wody / The Shape of Water online
Elisa Esposito pracuje jako woźna w tajnym rządowym laboratorium. Jej życie ulega nagłej zmianie, gdy odkrywa pilnie strzeżony sekret
Kwiatek / Fiore online
Nastolatkowie Daphne i Josh odsiadują wyroki w tym samym włoskim więzieniu. Zakochują się w sobie, choć nieczęsto mają okazję się zobaczyć czy porozmawiać.
Kraina Oświeconych / The Land of the Enlightened online
Nakręcona z rozmachem wojenna epopeja o Afganistanie. Dokumentaliści przedstawiają początki narodu, po czym przenoszą się w obecne czasy w tereny górskie. Tam rządzi dziki gang nastoletnich chłopców z plemienia Kuchi dowodzony przez Cholama. Handlują opium i znajdywanymi w górach materiałami wybuchowymi. Otrzymują od amerykańskich żołnierzy stary sprzęt wojskowy. Widzowie poznają opowieść o zwaśnionych górskich gangach i próbie zachowania tożsamości w kraju rozdartym wojną. Na uwagę zasługują wybitne zdjęcia.
Klucz do Salvadora Dalego / The Key to Dali online
Historia naukowca, który niezłomnie dąży do udowodnienia wielkości swojego znaleziska. W 1989 w jednym ze sklepów z antykami w hiszpańskiej Gironie, niejaki Tomeu l'Amo trafia na obraz, który wydaje mu się być oryginalnym dziełem Salvadora Dalego. Niestety, jedyną osobą, która mogła potwierdzić autorstwo, był sam autor dzieła, który zmarł w tym samym roku. Jednak L'Amo nie zniechęcił się i rozpoczął 25 - letnią przygodę, podczas której poznał ekspertów z całego świata. Realizując swój cel odkrył specjalny kod, który był stosowany przez malarza do oznaczenia...
Jab Harry Met Sejal online
Historia opowiada o podróży Harry'ego i Sejal po całej Europie. Poszukiwanie pierścionka zaręczynowego Sejal sprawia, że Harry lepiej zaczyna rozumieć miłość i relacje. Sejal doświadcza nowej odnalezionej wolności, bezpieczeństwa i pocieszenia w towarzystwie Harry'ego. I między tym wszystkim... jest miłość, życie, kłamstwa. Dreszczyk emocji, fantazja i wewnętrzny głos.
Rosamunde Pilcher: Argentyńskie tango / Argentinischer Tango online
Valentina Martino, argentyńska nauczycielka tanga, mieszka nielegalnie w Kornwalii. Pracuje jako pomoc domowa u owdowiałego, zdziwaczałego pisarza Jacka. Zaczyna się nią interesować sąsiad mężczyzny.
Rosamunde Pilcher: Doktor i trzy kobiety / Ein Doktor & drei Frauen online
Mieszkający w Kornwalii lekarz od lat szuka następcy. Tylko jedna osoba jest zainteresowana przejęciem jego praktyk - doktor Rayan. Podczas studiów był on miłością Helen - burmistrz miasteczka.
Lena Lorenz - Marzenie życia / Lena Lorenz - Lebenstraum online
Anja wreszcie spełnia największe marzenie życia i oferuje alpejskie rajdy rowerowe z przewodnikiem. Jednak przed rozpoczęciem wycieczki Lena stwierdza, że Anja jest w ciąży. Diagnoza wydaje się absurdalna, kobieta ma przecież prawie 50 lat. Poza tym dopiero teraz jej i jej przyjaciółce Tinie udało się założyć firmę. Anja zastanawia się, co robić. Lena wie, że Anja musi w krótkim czasie podjąć niezmiernie ważką decyzję. Wiele się dzieje w związku Leny i Quirina. Ale gdy mężczyzna zaprasza ją do domu swoich rodziców, Lena jest przerażona.
Atomowy rekin / Atomic Shark online
Ratowniczka z San Diego szuka pomocników do walki z terroryzującym okolicę morskim potworem.
Lato na Sycylii / Ein Sommer auf Sizilien online
Sandra udaje się w podróż służbową na Sycylię. Znajduje na plaży nieprzytomnego mężczyznę, któremu ratuje życie. Okazuje się, że wskutek wypadku cierpi on na zanik pamięci. Sandra zakochuje się w nim.
Baadshaho online
ilm inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Indyjska królowa prosi swojego ochroniarza o kradzież złota odebranego jej przez rząd indyjski w czasie kryzysu w 1975 roku.
Zwolnienia / Despido procedente online
Życie pracującego w Argentynie Hiszpana staje na głowie, gdy przypadkowo daje złe wskazówki przechodniowi, który następnie domaga się odszkodowania za tę pomyłkę.
<1234567>>>>|
© 2018 PLAYER-ONLINE.pl - Najnowsze Filmy online oraz Seriale. Zalukaj, CDA / Online: